Команда

АНДРІАН ГЛАДУН

Керуючий партнер Юридичної фірми VDA Group
 

Освіта

Магістр права, юридичний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка (Україна) (2008)

Бакалавр права, юридичний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка (Україна) (2007)


Стаж роботи

Понад 10 років

Андріан Гладун спеціалізується у сфері банківського та податкового права, має більш ніж 7 років юридичної практики у сфері вирішення спорів представляючи інтереси клієнтів в судах України. Андріан також надає послуги з консультування клієнтів з питань цивільного та господарського права.

До приєднання до команди VDA Group Андріан Гладун обіймав посаду директора і керуючого партнера в ТОВ «Правнича Консалтингова Група», працював на посаді юриста в юридичній компанії Jurimex (ТОВ «Правова група «Юрімекс») в офісах фірми в Києві та Львові.


Юридична спеціалізація

Банківське, податкове, господарське право. Ведення судових процесів за правилами цивільного, господарського та адміністративного судочинства, судових процесів у справах з питань банкрутства.


Свідоцтво адвоката

Свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю № 907, видане Івано-Франківською обласною кваліфікаційно-дисциплінарною комісією адвокатури 14.06.2012 року.

Євген Коломієць

Партнер

Освіта

Магістр права, Одеська національна юридична академія («Національний університет «Одеська юридична академія») (Україна) (2008).

Ступінь MBA in Leadership в Києво-Могилянської бізнес-школи [KMBS] (Україна) (2016).

Спеціаліст за кваліфікацією Менеджмент організацій і адміністрування, Національний університет Києво-Могилянська академія (Україна) (2016).


Стаж роботи

Понад 10 років

Коломієць Євген спеціалізується у сфері захисту інтересів клієнтів в господарських та судах загальної юрисдикції та подальшому виконанні судових рішень. Євген надавав численні консультації українським та міжнародним клієнтам в рамках цивільного і господарського судочинства, банкрутства, виконання судових рішень.

Євген має великий досвід роботи щодо захисту інтересів клієнтів в сфері корпоративних конфліктів і в управлінні комплексними проектами, які вимагають ведення численних судових справ.

До приєднання до команди VDA Group Євген Коломієць протягом 6 років працював в ЮФ «Лавринович і партнери». 2014 – 2015 роки проходив військову службу по мобілізації. Брав участь в антитерористичній операції (АТО) на Сході України. 2015-2016 роках очолював Адвокатське об’єднання «Вокс Легум».

У 2016 році став партером та керівником практики по стягненню заборгованості у виконавчому провадженні Юридичної фірми VDA Group.


Юридична спеціалізація

Захист інтересів клієнтів в господарських та судах загальної юрисдикції та подальше виконання судових рішень. Надання консультацій українським та міжнародним клієнтам в рамках цивільного і господарського судочинства, банкрутства та виконання судових рішень.


Свідоцтво адвоката

Свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю № 4916/10, видане на підставі рішення Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Київської області від 21 червня 2012р. № 244.