Команда

Євген Коломієць

Керуючий партнер

Освіта

Магістр права, Одеська національна юридична академія («Національний університет «Одеська юридична академія») (Україна) (2008).

Ступінь MBA in Leadership в Києво-Могилянської бізнес-школи [KMBS] (Україна) (2016).

Спеціаліст за кваліфікацією Менеджмент організацій і адміністрування, Національний університет Києво-Могилянська академія (Україна) (2016).


Стаж роботи

Понад 10 років

Коломієць Євген спеціалізується у сфері захисту інтересів клієнтів в господарських та судах загальної юрисдикції та подальшому виконанні судових рішень. Євген надавав численні консультації українським та міжнародним клієнтам в рамках цивільного і господарського судочинства, банкрутства, виконання судових рішень.

Євген має великий досвід роботи щодо захисту інтересів клієнтів в сфері корпоративних конфліктів і в управлінні комплексними проектами, які вимагають ведення численних судових справ.

До приєднання до команди VDA Group Євген Коломієць протягом 6 років працював в ЮФ «Лавринович і партнери». 2014 – 2015 роки проходив військову службу по мобілізації. Брав участь в антитерористичній операції (АТО) на Сході України. 2015-2016 роках очолював Адвокатське об’єднання «Вокс Легум».

У 2016 році став партером та керівником практики по стягненню заборгованості у виконавчому провадженні Юридичної фірми VDA Group, а 11 січня 2019 року зайняв позицію Керуючого партнеру Юридичної фірми VDA Group


Юридична спеціалізація

Захист інтересів клієнтів в господарських та судах загальної юрисдикції та подальше виконання судових рішень. Надання консультацій українським та міжнародним клієнтам в рамках цивільного і господарського судочинства, банкрутства та виконання судових рішень.


Свідоцтво адвоката

Свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю № 4916/10, видане на підставі рішення Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Київської області від 21 червня 2012р. № 244.