Команда

Євген Коломієць

Керуючий партнер

Освіта

Магістр права, Одеська національна юридична академія («Національний університет «Одеська юридична академія») (Україна) (2008).

Ступінь MBA in Leadership в Києво-Могилянської бізнес-школи [KMBS] (Україна) (2016).

Спеціаліст за кваліфікацією Менеджмент організацій і адміністрування, Національний університет Києво-Могилянська академія (Україна) (2016).


Стаж роботи

Понад 10 років

Коломієць Євген спеціалізується у сфері захисту інтересів клієнтів в господарських та судах загальної юрисдикції та подальшому виконанні судових рішень. Євген надавав численні консультації українським та міжнародним клієнтам в рамках цивільного і господарського судочинства, банкрутства, виконання судових рішень.

Євген має великий досвід роботи щодо захисту інтересів клієнтів в сфері корпоративних конфліктів і в управлінні комплексними проектами, які вимагають ведення численних судових справ.

До приєднання до команди VDA Group Євген Коломієць протягом 6 років працював в ЮФ «Лавринович і партнери». 2014 – 2015 роки проходив військову службу по мобілізації. Брав участь в антитерористичній операції (АТО) на Сході України. 2015-2016 роках очолював Адвокатське об’єднання «Вокс Легум».

У 2016 році став партером та керівником практики по стягненню заборгованості у виконавчому провадженні Юридичної фірми VDA Group, а 11 січня 2019 року зайняв позицію Керуючого партнеру Юридичної фірми VDA Group


Юридична спеціалізація

Захист інтересів клієнтів в господарських та судах загальної юрисдикції та подальше виконання судових рішень. Надання консультацій українським та міжнародним клієнтам в рамках цивільного і господарського судочинства, банкрутства та виконання судових рішень.


Свідоцтво адвоката

Свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю № 4916/10, видане на підставі рішення Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Київської області від 21 червня 2012р. № 244.

Микола Гладишенко

Старший партнер

Освіта

Диплом магістра Міжрегіональної Академії управління персоналом, за спеціальністю «Правознавство» – 2005 рік.


Стаж роботи

Понад 14 років

Гладишенко Миколай спеціалізується у сфері захисту інтересів клієнтів в господарських та судах загальної юрисдикції та подальшому виконанні судових рішень.

11 січня 2019 року Микола Гладишенко приєднався до команди VDA Group та зайняв позицію Старшого партнеру Юридичної фірми VDA Group

До приєднання до команди VDA Group Миколай Гладишенко протягом 6 років працював на різних посадах в комерційних банках, а також 3 роки займався приватною адвокатською діяльністю.


Юридична спеціалізація

Корпоративне право, робота з проблемною заборгованістю, захист інтересів клієнтів у судових органах та подальше виконання судових рішень.


Свідоцтво адвоката

свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю № 4074/10, видане на підставі рішення Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Київської області від 17 вересня 2009р. №193.