Про нас

Історія

Юридичну фірма VDA Group було створено у серпні 2016 року. Метою створення Юридичної фірми VDA Group було об’єднання в одній команді висококваліфікованих адвокатів та юристів, які мають досвід якісного та системного обслуговування юридичних та фізичних осіб.

Сьогодення

На сьогоднішній день Юридична фірма VDA Group є професійною, багатогалузевою юридичною компанією, персонал якої складають висококваліфіковані адвокати та юристи у галузях цивільного, господарського, фінансового права.

Команда

Співробітники Юридичної фірми VDA Group мають значний досвід юридичного супроводу діяльності ряду провідних компаній як міжнародних, так і українських, розвинену практику в сфері стягнення заборгованості, факторингових операцій, банкрутства, представництва інтересів в державних органах влади, розв’язання конфліктних ситуацій в суді та поза судовим процесом.

Досвід

Досвід юридичного обслуговування, який отримали адвокати та юристи нашої фірми в процесі представництва та захисту інтересів клієнтів, дозволяє нам стверджувати, що Юридична фірма VDA Group завжди досягає успішних результатів у супроводженні проектів будь-якої складності.

Практики

Юридична фірма VDA Group надає юридичні послуги майже у всіх галузях українського та міжнародного права, включаючи такі практики, як:

  • Розв’язання спорів та стягнення заборгованості;
  • Кримінальне право (white-collar crime);
  • Фінансове та банківське право;
  • Корпоративне право, злиття та поглинання, реструктуризація підприємств;
  • Антимонопольне та конкурентне право;
  • Державно-приватне партнерство.